#129Capodimonte
Een koppel in polychroom biscuit op verguld voetje, gemerkt Capodimonte.
A pair in polychrome biscuit on gilded base, marked Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 20/30 -
#116
Relief in aardewerk met afbeelding van een engeltje. Gemerkt achteraan met een haan.
Terracotta relief depicting an angel. Marked on the back with a rooster.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 30 cmEstimate: € 30/40 -
#58Grasso Catania
Een terracotta beeldje van een man met ezel. Onderaan gesigneerd.
#9
Een houten schommel sculptuur van een Frans koppel op een tandem fiets met metalen pendel.
A wooden swing sculpture of a French couple on a tandem bike with metal pendulum.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 51 cmEstimate: € 20/40 -
#248Maria Innocentia Hummel
#136
Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
#251
Een set van twee Japans porseleinen vazen met een decor van vogels en bloesems.
#150
Een lot bestaande uit drie zwaarden en een zaag.
A lot consisting of three swords and a saw.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#80Swarovski
Een lot van drie kristallen egels, in originele doos.
A lot of three crystal hedgehogs, in original box.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 15/20 -
#107
Een Boheems kristallen karaf, gemerkt met sticker ‘Bohemia Crystal’.
A Bohemian crystal decanter, marked with sticker 'Bohemia Crystal'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 37.5 cmEstimate: € 10/20 -
#189
Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#294
Een vintage clownspop met groen geruite jas.
A Vintage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 77 cmEstimate: € 15/25