#429Tiona“Oriëntalistisch koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Tunis, 1926.
“Couple orientaliste”. Huile sur panneau. Signé et daté Tunis, 1926.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#826Een turfbak en een bijzetmeubeltje van eikenhout. Omstreeks 1800.
#844Toyokuni KunisadaPeriod: 1786-1865“Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Deux acteurs Kabuki.” Une gravure sur bois. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 34 x 22,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.
Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#438Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
#741Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.
#221Een paar cassolettes van onyx en verguld brons met mooie bloemenguirlandes op de buik. Met losse deksels. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en onyx et bronze doré. Jolies guirlandes de fleurs sur la panse. Couvercles amovibles. Vers 1900.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 240 / 360 -
#59Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942“Bamberka, List 2 Poznania II”. Aquatint. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 2000.
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 50