Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een paar kandelaars, een zandloper, een vaas, enz.

Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een paar kandelaars, een zandloper, een vaas, enz.

Lot d’objets en bois comprenant une paire de candélabres, un sablier, un vase etc.
Dim. h: 32 cm
SKU: 0402200441.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #441
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #523

    Een opgezette wezel in wintervacht.

    Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (met tak)
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een grote vaas van meerkleurig Gouds aardewerk, versierd met een floraal decor.

    Grand vase en faïence de Gouda polychrome, décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Céramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Decor 501.

    Vase art déco een faïence avec décor polychrome d’une corbeille fleurie. Marque sous la base, modèle 501.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #730

    Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.

    Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.
    No longer available
    Dim. 126 x 118 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #351
    Keramis

    Een aardewerken vaas met een gestileerd decor van tulpen op een beige achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor 2524, model 1291.

    Vase en faïence décoré de tulipes stylisées sur fond beige. Marque sous la base, décor 2524, modèle 1291.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #737

    Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.

    Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 130 en 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #401

    Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.

    Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Adolf Triest

    “Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 71 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #230

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #689
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508

    Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.

    Lot de trois Bouddhas assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More