Other lots in this auction
-
#52Mak Rina (?)
Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.
Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#165
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 5,97 g h: 3 cmEstimate: € 250 / 350 -
#9
“Pont St. Michel te Parijs”; “Zicht op Amsterdam” & “Grote markt te Danzig”. Drie ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures, waarbij de eerste twee van Daumont en de laatste van Leizel.
“Pont St-Michel à Paris”, “Vue d’Amsterdam” et “Grand place à Danzig”. Trois gravures colorées du XVIIIe siècle, dont les premières par Daumon, la dernière par Leizel.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300 / 350 -
#306
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#266
Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#555
Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en robijnenbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et pendentif assorti sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 3,80 g h: 3 cmEstimate: € 200 / 300 -
#806
Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
Table pliante eet deux chaises. Angleterre.No longer availableDim. 61 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 420 / 460 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#139
Een raamvoorzet van gebeeldhouwd hout. Centraal een monogram ‘M.A.’ onder een hertogelijke kroon. Omstreeks 1800.
Devant de fenêtre en bois sculpté. Avec un monogramme M.A. en dessous d’une couronne ducale dans le centre. Vers 1800.No longer availableDim. 78 x 116 cmEstimate: € 400 / 600