Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen

Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen

Lot de boîtes décoratives des Indes et un pot en cuivre.
Online only
SKU: 3008170176.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #176
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #149

    Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.

    Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chenets en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #165

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #113

    Twee glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.

    Deux presse-papier en verre aux inclusions polychromes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #136

    Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

    Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #147

    Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.

    “Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #130
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #167

    Een art deco vaas van Booms glas.

    Vase art déco en verre de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #132

    Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.

    Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #146

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #117

    Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.

    Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #140

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #124
    Rodania

    Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.

    Trois montres dont deux en titanium.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #129

    Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.

    Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #155

    Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177

    “Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174

    Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.

    Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #131

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #151

    Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.

    Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #138

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 200
  • #134

    Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.

    Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #51

    Verzameling servies. Bestaande uit 8 borden met roosjesmotief, gemerkt Mitterteich Bavaria; 6 tassen en ondertassen met rozenrand, gemerkt TK Thuny Czechoslovakia; een koffiepot,2 tassen, melk en suikerpotje, allen met decoratie van rozen, niet gemerkt.

    Lot de services. Comprenant 8 assiettes à décor de roses, marque Mitterteich Bavaria, 6 tasses et soucoupes aux roses sur l’aile, marque TK Thuny Czechoslovakia, une cafetière, 2 tasses, pot à lait et sucrier, également décorés aux roses, sans marque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #27

    Een sierjardinière van meerkleurig en een Engelse lampetkan van blauw en wit aardewerk. Eerste licht beschadigd.

    Jardinière décorative en faïence polychrome (petit dégât) et une verseuse anglaise en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #44

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #59

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Een lot van drie pullen van steengoed, waarbij één met tinnen montuur.

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Lot de trois chopes en grès dont une à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #126
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #135

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 75
  • #47

    Lot metaal bestaande uit 3 gietijzeren strijkijzers, 7 kandelaars, Koperen ketel en olielamp, 1 armkandelaar, 3 muurkandelaars met glazen windwering, 1 bord, 1 kaarsendover e.a.

    Lot de métaux comprenant 3 fers à repasser en fonte, 7 candélabres, un poêlon et une lampe à huile en cuivre, un candélabres à bras, 3 candélabres muraux, une assiette et un étouffoir à chandelles etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #26

    Koffieservies, interbellum. Bestaande uit een koffiekan, een melkpotje, een suikerpotje (deksel ontbreekt) en 11 dessertborden.

    Service à café des années 30. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier (couvercle manque) et 11 assiettes à dessert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #35

    Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.

    Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #145

    “Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.

    “Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.

    Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More