Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.
Dim. h: 16 - 21 cm
SKU: 2610210642.
Category: Aardewerk.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #642
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #28

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #672
    Capodimonte

    “De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #593

    Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #138

    Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.

    Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588

    Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.

    Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.

    Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een lot van vier verschillende bierpullen.

    Un lot de quatre chopes à bière différentes.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #621

    “Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #458

    Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.

    Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #103
    Emile Lascaris

    “Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.

    Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 44 x 23 cm
  • #91

    Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.

    Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.
    No longer available
    Dim. 70 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #657
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.

    Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #491

    Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un grand vase à col en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.

    Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #437

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #66

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #272

    “Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.

    Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    “Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.

    Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #680
    Goebel, Germany

    “Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.

    Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484
    Barbie

    Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #170

    Een 18 K geelgouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 11,83 g
    Estimate: € 360 / 450
  • #43

    Een lotje Nederlands zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een lepelvaasje en een zoutvaatje.

    Un lot d'argenterie hollandais, composé de sept cuillères, d'un vase à cuillère et d'une salière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #537

    “Stilleven met viool”. Olieverf op paneel. Aan weerskanten beschilderd.

    Nature morte au violon. Huile sur panneau. Peint des deux côtés.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476
    Goum

    Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.

    Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 165 x 102 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #139
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'un rubis de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 1,84 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More