Similar lots by type
-
#638
Een keizer en keizerin van ivoor en been op hout. Chinees werk.
Empereur et impératrice en ivoire et os sur bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400/600 -
#607
Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.
Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#623
Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.
Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#627
Twee slagtanden, opgebouwd uit plaatjes van ivoor en been, versierd met een gesculpteerd drakendecor. Chinees werk.
Deux défenses en bois orné de plaquettes d’os et d’ivoire. Décor sculpté de dragons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/300 -
#643
“Visser”. Een beeld van deels gepolychromeerd ivoor en been. Chinees werk.
“Pêcheur”. Sculpture en ivoire et os polychromes sur bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#313
Een ronde houten wandschotel, ingelegd met motieven van ivoor en paarlemoer.
Plat mural rond incrusté d’ivoire et de nacre.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 20/30 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#102Gaby De PauwPeriod: 1924-2000
“Mediterraan kustzicht’. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Côte méditerranéenne”. Huile sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 33,5 cmEstimate: € 60/80 -
#628Loyd Loom
Een roze linnenmand met glazen blad. Gemerkt. Circa 1940.
Panier à linge rose. Avec tablette en verre. Avec marque. Vers 1940.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#194Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Trekpaarden en een kruiwagen in een uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Chevaux de trait et une brouette dans un paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 88 x 118 cmEstimate: € 200/300 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#527
Een schaal van Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#154Charles GouweloosPeriod: 1867-1946
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 160/220 -
#196
Grote vitrine met twee beglaasde deuren bovenaan, onderaan drie gegalbeerde laden. Gebogen kap met centraal een gesculpteerde rocaille. Nederland, grotendeels XVIIIde eeuw.
Grande vitrine à deux corps, le dessus à deux portes vitrées, le dessous à trois tiroirs galbés. Corniche mouvementée à rocaille centrale. Pays-Bas, en grande partie XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800/1200 -
#569Jef De ConinckPeriod: °1921
“Duistere personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages obscures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/150 -
#711
Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.
Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#696
Ronde tafel met centrale poot en vier bijpassende stoelen met uitgewerkte ruggen. Barokke stijl. Tafelblad met slijtageplekken.
Table ronde à pied central et quatre chaises assorties aux dossiers sculptés. Style baroque. Usures à la tablette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#378
“Putto met bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/35 -
#106
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 50/100