Similar lots by type
-
#511
Een moeder met kind van Afrikaans gesculpteerd ivoor.
Mère et enfant en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#478
Een geisha en een leeuw van gesculpteerd Chinees ivoor op een houten sokkel. Schade aan de staart van de leeuw.
Geisha et lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois. Queue du lion à réparer.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#648
Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.
Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een schildpad.
Netsuké en ivoire taillé en forme de tortue.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#281
Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
Canne en bois incrusté d’ivoire et à manche en ivoireNo longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#528
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté représentant des lapins.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#236De Coene
Een eikenhouten eetkamer in de geest van de art deco, bestaande uit een grote tafel met zes stoelen en twee armstoelen, een zilverkast, een lange buffetkast met arduinen blad en een later bijgemaakte kast in dezelfde stijl. Met merk.
Salle à manger de la période art déco comprenant une grande table, six chaises, deux fauteuils, une vitrine, un long buffet à tablette en pierre de taille. Une autre armoire dans le même style a été ajouté sur commande. Avec marque.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#448
Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138
Een gevarieerd lot pennen, vulpennen, balpennen, vulpotloden en potloodhoudertjes van verguld en verzilverd metaal, cloisonné, ivoor (o.m. Parker en Hua-Long).
Lot varié de plumes, de stylos, de stylos à bille, de porte-mines en métal argenté et doré, cloisonné, ivoire (marques e.a. Parker et Hua-Long).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#769
Een lot van zeven verschillende ronde tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de sept plats rondes en étain. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#724Alfons Vermeir
“Rede van Antwerpen”. Tekening. Gesigneerd.
“La rade d’Anvers”. Dessin. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#235
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200 / 1500 -
#557Avi Kenan
“Vechtende stier”. Een beeld van brons met tweekleurig patina. Getekend en genummerd 12/25.
“Taureau attaquant”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée et numérotée 12/25.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#30
Een kleine zakhorloge van zilver en rood koper. Omstreeks 1920. In werkende staat.
Petite montre de poche en argent et cuivre rouge. Vers 1920. En état de marche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#186
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout met onderaan drie laden en bovenaan een glas-in-looddeur.
Vitrine en chêne sculpté. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à une porte aux vitraux.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 100 / 160 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Cotthema
“Polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage des polders”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120