Other lots in this auction
-
#580
Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100/120 -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40/50 -
#624Charly LeonardPeriod: 1894 - 1953
“Zicht op de haven van Guetaria”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1952 op de verso.
“Vue du port de Guetaria”. Huile sur carton. Signé et daté 1952 au verso.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 180/240 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#91
Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#523
Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40/60 -
#532
“Damesportret”. Olieverf op paneel.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/80 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#618
Een porseleinen theepotje met famille rose bloemendecor, deksel en basis in de vorm van lotusbloemen. Chinees werk, tijdperk Qianlong.
Petite théière en porcelaine à décor famille rose de fleurs. Couvercle et base en forme de lotus. Travail chinois, époque Qianlong.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 400/600 -
#717
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Service à verres en cristal taillé incolore comprenant neuf flûtes, neuf verres à vin rouge, neuf à vin blanc, neuf à apéritif et cinq verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#210
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 100/150