Similar lots by type
-
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#741
Twee kruiken en een puddingvorm van geglazuurd aardewerk. De eersten rond 1800, de derde XIXe eeuws.
Deux cruches et une moule à pudding en faïence à glaçure. Les premières vers 1800, la dernière XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cm & ø: 30 cmEstimate: € 75/100 -
#277
Een driedelig stelletje van XIXe eeuws aardewerk van Zandhoven, bestaande uit een egoïstje, een theepotje en een kannetje.
Garniture trois pièces en faïence de Zandhoven du XIXe siècle. Comprenant un crémier, un pot à lait et une théière.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40/50 -
#224Evald Nielsen
Een zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.
Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.No longer availableDim. 173,45 gEstimate: € 200/250 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50/80 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#307
Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/40 -
#106
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#281
Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.
Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 140/180 -
#676
Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 94 x 200 x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150/200 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#625
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40/50 -
#244
Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90/120 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#820
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#627
Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500/700 -
#619Banksy
“Tesco Generation”. Een art-print, genummerd 91/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.
“Tesco Generation”. Art-print numérotée 91/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220/240 -
#350
Een lot 18 karaats geelgoud waaronder een kruisje, een paar oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 18 ct dont un croix, une paire de boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 170/200 -
#88
Een eironde vaas van aardewerk met een meerkleurig druipdecor. Onderaan gemerkt: France in reliëf (kleine schilfer aan de binnenkant van de zool).
Vase ovoïde en faïence à décor polychrome coulé. Marque “France” en relief sous la base (petit éclat à l’intérieur de la semelle).No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#441
Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een paar kandelaars, een zandloper, een vaas, enz.
Lot d’objets en bois comprenant une paire de candélabres, un sablier, un vase etc.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#761Val Saint-Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80/120 -
#229
Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300/400 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#153Lancel
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#469
Een klein groepje spelende jongetjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Basis hersteld.
Peti groupe d’enfants jouant en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Base réparée.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/80 -
#658
Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#16
Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en chêne à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30/50