#113“Edel koppel”. Een paar bas-reliëfs van gesculpteerd ivoor in ovale kadertjes. Met label van de Franse syndicale kamer voor ivoor en schildpad.
“Couple de qualité”. Paire de reliefs en ivoire sculpté dans leurs cadres ovales. Etiquette de la Chambre Syndicale Française de l’ivoire et de l’écaille.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531Een gesculpteerde slagtand. West-Afrika.
#728Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.
#418Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.
Une statue de la Sainte Marie en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 200
#52Alphons Verleir“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een in markies geslepen robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une marquise de rubis pesant ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600 / 700 -
#502Anne Stoop“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 74 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
#386Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee niveaus.
Meuble d’appoint en chêne à trois tablettes.No longer availableDim. b: 55 cmEstimate: € 20 / 25 -
#77Een oude plantenhouder met een voorstelling van de zon en middeleeuwse figuren.
Vieille jardinière en faïence représentant le soleil et des personnages médiévaux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 36 / 40 -
#258Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.
Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 300 / 500