#531Een gesculpteerde slagtand. West-Afrika.
#728Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.
#113“Edel koppel”. Een paar bas-reliëfs van gesculpteerd ivoor in ovale kadertjes. Met label van de Franse syndicale kamer voor ivoor en schildpad.
“Couple de qualité”. Paire de reliefs en ivoire sculpté dans leurs cadres ovales. Etiquette de la Chambre Syndicale Française de l’ivoire et de l’écaille.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#331Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.
Une statue de la Sainte Marie en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 100 / 120
#165Een merkwaardige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, samengesteld uit onderdelen van verschillende leeftijden. Onderaan twee paneeldeuren en drie putti, het opzet met leeuwenkopjes en figuren en een centraal paneel met een scène in reliëf.
Un buffet remarquable en chêne sculpté composé de plusieurs parties de différentes époques. En dessous : deux portes aux panneaux et trois putti, panneau central avec une scène en relief, le dessus décoré avec des têtes de lion et de personnages.No longer availableDim. 172 x 149 x 46 cmEstimate: € 400 / 600 -
#253Een oude revolver met dubbele loop. Type “Lefaucheux”. Belgische makelij. Omstreeks 1850.
Un ancien revolver avec double crosse. Type “Lefaucheux”. fabrication Belge. +- 1850.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#74Een gravure met een portret van Napoleon omringd door monumenten, veldslagen en levensgebeurtenissen met betrekking tot de keizer. XIXe eeuw. In de oorspronkelijke lijst.
Gravure au portrait de Napoléon I entouré de monuments, de batailles et de scènes de sa vie. XIXe siècle. Dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#765Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
#219Salvatore Maresca“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#711Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
#166Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren onder twee laden en het opzet met een centrale deur met glas in lood. Tijdperk art nouveau.
Un buffet a deux corps avec en bas deux portes en dessous de deux tiroirs, le haut avec une porte avec un vitrail. Art nouveau.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300 / 500 -
#690Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad
Un secrétaire à pente en chêne avec trois tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#273Een spaarvarken van gepolychromeerd gietijzer.
Une tirelire en forme de cochon en fonte polychrome.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#624“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120