#871
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 75 / 100 -
#873
Een lot Boheems kristal.
#264
Een oude didactische wereldkaart.
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#437
#845
Een antiek houten kinderstoeltje.
#425
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#859
#548
Een vierkante vaas van Chinees porselein.
#644
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
#428
Een messingen koebel met lederen riem.
#481Val Saint-Lambert
Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40