#251Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#19Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch.No longer availableOnline onlyDim. 182 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
#68Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 & ... & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 37 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#186Een lot van 2 zwanen in geel koper.
#161“La veuve et son curé”, een gravure.
#207JunghansEen hangklok met dierenring in de wijzerplaat.
A wall clock with an animal ring on the dial.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 25,5 cm -
#172“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
#136“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80