#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group. -
#70Jean Graton
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#99
Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#32Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate. -
#144Ch. Stokbroeckx
#19
Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch. -
#252
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen.