#91‘Napoleontische officier.’ porseleinen beeld, Capodimonte.
'Napoleonic officer.' Porcelain figurine, Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 44 & 11 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#145Jana Reinerova“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#36“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#41Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
#250R.S. Marino CapodimonteEen vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 40 / 60