Other lots in this auction
-
#453
Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#323Val St. Lambert
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 200/240 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968
“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150/200 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#615
Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#465Matchbox Series
Een lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 2, 24 en een andere.
Un lot de quatre véhicules Matchbox. Resp. 1,2,24 et un autre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#660
Een gebeeldhouwd eikenhouten credenza met een hoornblazer op het paneeldeurtje en met een lade eronder.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#822Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990
“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#23
Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 31 & 11,5 cmEstimate: € 30/50 -
#251
“De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.
”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 260/380 -
#370
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#366
Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100/160