Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.

Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.

Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.
Dim. h: 7 - 17 cm
SKU: 2510220661.
Category: Glas.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #564
    Vetro e lavorazione di maestri di Murano

    Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano vert et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #598

    Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.

    Une paire de coquilles en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #603

    Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.

    Un bol vintage en verre bicolore. années 70.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #633

    Een vaas van rood Muranoglas met mirafioredecor.

    Vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #203

    Een grote kleurloos glazen schaal met gegraveerd en gesatineerd decor van antiek Griekse vrouwen.

    Un grand bol en verre incolore avec une finition gravée et satinée de femmes grecques antiques.
    No longer available
    Dim. 52 x 398 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #549

    Drie vissen van gekleurd Muranoglas.

    Trois poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 7, 13 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #627

    Een vaas van rood Muranoglas met goudspikkels.

    Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #629

    Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano gris-vert.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #668

    Een art deco vaasje van glaspasta.

    Un vase art déco en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #173

    Een haai van groen Muranoglas.

    Un requin en verre de Murano vert.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #621

    Een flesvaas van groen glaspasta.

    Un vase bouteille en pâte de verre verte.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #211

    Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

    Vase en pâte de verre au décor multicolore et irisé. Monté comme une lampe, mais sans ajustements au vase. Gravé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #648

    Een paar vazen van Booms glas met een een rood en zilverkleurig decor van lelies.

    Paire de vases de Boom en verre à décor de fleurs de lys rouge et argent.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #544

    Een vis van kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #238

    Een porseleinen vaas in art nouveaustijl, versierd met een meerkleurig van pauwen. Naar Colenbrander.

    Un vase en porcelaine Art Nouveau, décoré d'un paon multicolore. D’après Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Demeter met cherubijntje”. Een plaasteren reliëf met vergulde lijst.

    « Déméter avec un chérubin ». Relief en plâtre avec cadre doré.
    No longer available
    Dim. 74 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.

    Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #77

    Een Frans aardewerken inktpot met meerkleurig decor van een wapenschild. XIXe eeuw. Bijgevoegd een scheerbekken met bloemendecor. Bordeaux(?), XIXe eeuw. Met glazuurbarst.

    Encrier en faïence de France à décor polychrome d'armoiries. XIXème siècle. Ajouté est un bassin de rasage avec décor floral. Bordeaux(?), XIXe siècle. Avec fissure à la glaçure.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #592
    José Chapellier
    Period: °1946

    “La rencontre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "La rencontre". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #579
    Mabef, Italy

    Een beukenhouten veldezel.

    Un chevalet de campagne en bois de hêtre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #202

    Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.

    Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 94 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #127
    Delvaux, Bruxelles

    Een bruin lederen rugzak, model “Amitié”.

    Un sac à dos en cuir marron, modèle « Amitié ».
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #327

    Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.

    Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #39

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd in rood rechts onderaan. Met etiket van de ‘Librairie Génerale et Militaire Berger-Levrault’ en het Belgisch Gezantschap te Parijs op de verso.

    "Promeneurs dans un paysage". Huile sur carton. Signé en rouge en bas à droite. Avec étiquette de la 'Librairie Générale et Militaire Berger-Levrault' et de l'Ambassade de Belgique à Paris au verso.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #684

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More