Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd

Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd

Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.
SKU: 1112180389.
Category: Kristal.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #715

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #43
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.

    Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #168

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #407

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.

    Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #338
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.

    Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #410

    Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.

    Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.

    Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #392

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #767

    Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.

    Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #391

    Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.

    Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #758

    Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.

    Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #69
    Armand Apol

    “Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.

    ”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #766

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #444

    “Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.

    ”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #12
    Claes Pieter Berchem

    “Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 17 x 11,8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband met hanger bezet met 10 gulden van 900 ‰ goud. Koning Willem III. 1876.

    Un bracelet en or jaune 18 ct, mailles tissées, pendentif sertie de pièces de florins 900 ‰ or. Roi Willem III. 1876.
    No longer available
    Dim. 65.38 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #146

    Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.

    Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.
    No longer available
    Dim. h: 251 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #121

    Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.

    Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #793

    The Faber Collection. 4 kunstboeken: Klee (2 vol.), Sienese Paintings en Turner. Jaren 50.

    ”The Faber Collection”. 4 livres: Klee (2 volumes), Sienese Paintings et Turner. Années ‘50.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #761

    Een lot van vijf metalen siervoorwerpen, bestaande uit twee vechtende hanen, twee goudgepatineerde fazanten en een andere fazant.

    Un lot de cinq objets de décoration, comprenant deux coqs qui se battent, deux faisans dorés et un autre faisan.
    No longer available
    Dim. l: 20 - 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.

    Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #798
    Toulet Excelsior

    Drie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.

    Trois constateurs pour la course aux pigeons dans leurs boîte en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #425
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More