Similar lots by type
-
#715Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#43Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.
Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#168Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#407Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.
Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#338Val St. LambertEen reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#410Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.
Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#418Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#767Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.
Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 27 & 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#391Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#758Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.
Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#69Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444“Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.
”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#12Claes Pieter Berchem“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband met hanger bezet met 10 gulden van 900 ‰ goud. Koning Willem III. 1876.
Un bracelet en or jaune 18 ct, mailles tissées, pendentif sertie de pièces de florins 900 ‰ or. Roi Willem III. 1876.No longer availableDim. 65.38 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#146Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#793The Faber Collection. 4 kunstboeken: Klee (2 vol.), Sienese Paintings en Turner. Jaren 50.
”The Faber Collection”. 4 livres: Klee (2 volumes), Sienese Paintings et Turner. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#761Een lot van vijf metalen siervoorwerpen, bestaande uit twee vechtende hanen, twee goudgepatineerde fazanten en een andere fazant.
Un lot de cinq objets de décoration, comprenant deux coqs qui se battent, deux faisans dorés et un autre faisan.No longer availableDim. l: 20 - 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#798Toulet ExcelsiorDrie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Trois constateurs pour la course aux pigeons dans leurs boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#425Royal CopenhagenSet van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50 / 60

