Similar lots by type
-
#428Daum, NancyEen vaas van geslepen, watergroen getint kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé vert-eau.No longer availableDim. h: 15 xmEstimate: € 40 / 60 -
#367Val St. LambertEen vaas en een drageoir van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt, genummerd op 75 stuks en gesigneerd “Xavier Crespo”. Met certificaten.
Un vase et un drageoir en cristal taillé incolore. Tout deux portent une marque et sont numérotés sur 75 pièces et portent la signature “Xavier Crespo”. Avec certificats.No longer availableDim. h: 22 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#758Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Un vase en cristal incolore et vert taillé. marque en dessous et avec une étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Val St. LambertEen glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, tien longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six verres à schnaps, dix verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#441Een lot kristal, bestaande uit een blauwe en een mauve geslepen vaas en een geblazen vaas van Didier Sabo.
Un lot d’objets en cristal comprenant un vase en cristal taillé mauve et un vase soufflé par Didier Sabo.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#705Driedelig garnituur van geslepen rood Boheems kristal.
Une garniture en cristal de Bohème taillé rouge.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 240 -
#778Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een drageoir en een blauw vaasje. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal taillé, comprenant un cendrier vert, un drageoir, et un petit vase bleu. Portent une marque.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#757Val St. LambertEen bonbonnière, een asbak, een glas en een karaf van geslepen kleurloos en roze kristal. Allen gemerkt, de bonbonnière genummerd.
Une bonbonnière, un cendrier, un verre et une carafe en cristal incolore et rose taillé. Portent une marque, la bonbonnière est également numérotée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#768Val St. LambertEen coupe op voet van geslepen kleurloos en roze kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et rose. Marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#423Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#371Val St. LambertEen drageoir en een coupe op voet van geslepen kristal, resp. mauve en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt.
Un drageoir et une coupe sur pied en cristal taillé, de couleur mauve et verte dans la masse. Le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 25 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Val saint LambertEen Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#827V. D.Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#402Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie vaasjes, een schaaltje, twee glazen, een grote schaal op voet, een kannetje en een coupe.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#382Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#327Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90 / 140 -
#611Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#305Val St. LambertEen driedelig toiletstelletje van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 35 / 55 -
#113Een paar kleurloos kristallen flacons met sterling zilveren stop. Engelse keuren.
Deux flacons en cristal incolore avec bouchons en argent Sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 150 -
#377Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa. We voegen er een kleurloze glazen vaas, versierd met roze en gesatineerde roosjes.
Un vase en cristal de Bohème, bleu dans la masse. Nous ajoutons un vase en verre incolore avec décoration de petites roses satinées.No longer availableDim. h: 24 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#215Betjemann’s, LondonEen tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#71Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625P. Marotta“Zuiders steegje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ruelle en Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674R. Vlaminck“Kapel te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La chapelle à Vlassenbroek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50 / 80 -
#835Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25 / 50 -
#688Modern kunstwerk in glas.
Oeuvre d’art moderne en verre.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 65 / 80 -
#599SchapmansEen uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000 / 1500 -
#331Limoges, FranceEen vaasje van meerkleurig porselein met een klassiek Grieks decor van danseressen en met een koperen montuur en voet. Gesigneerd “D’Aurys”.
Un petit vase en porcelaine polychrome avec un décor classique grecque représentant des danseuses, sur pied et monture en cuivre. Signature: ‘D’Aurys’.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
Une petite table ovale en bois patiné rouge.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Een lot bestaande uit een suikerstrooier van massief zilver, met keuren van Sheffield, 1894, maker: William Hutton & Sons, een grote theepot van massief zilver met apocriefe keuren van Londen, 1810, maker: Thomas Johnson en een roomkannetje van Sheffield plate.
Un lot comprenant un saupoudroir à sucre en argent massif, poinçons Sheffield, 1894, par William Hutton & Sons, une grande théière en argent massif avec poinçons apocryphes de Londres, 1810, par Thomas Johnson et une crémière , Sheffield plate.No longer availableDim. bruto 1083,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#164“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Jeune fille dans le jardin”. Huile sur toile. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. 92 x 54 cmEstimate: € 250 / 350 -
#204Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700

