Other lots in this auction
-
#599R. De Coster
“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
"Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.No longer availableDim. 20x50cm57x40cm84x68cmEstimate: € 80/120 -
#669Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Vénération de la vièrge”. Een ets, genummerd 77/100.
"Vénération de la Vierge". Une eau-forte, numérotée 77/100.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#548
Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
Quatre marionnettes d'ombres traditionnelles javanaises faites à la main. Yogyakarta.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/50 -
#535
Een grote ovale tafelloper van Brugs grof bloemwerk. We voegen er 23 verschillende ronde en ovale sierlapjes en 10 kleine onderleggers aan toe. We voegen er een houten dienblad met kantwerk onder glas aan toe. (van 40 x 30 cm).
Un grand chemin de table ovale d'arrangements floraux grossiers de Brugs. Nous ajoutons 23 patchs décoratifs ronds et ovales différents et 10 petits sous-verres. Nous ajoutons un plateau en bois avec de la dentelle sous verre. (de 40 x 30 cm).No longer availableDim. 105 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#685
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/45 -
#100
Een 18 K witgouden hanger bezet met twee kleuren briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de deux couleurs de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 400/450 -
#312
Een oude messingen bureaulamp. Verstelbaar.
Une ancienne lampe de bureau en laiton. Ajustable.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50/60 -
#234Willy Vandersteen
“Op het Eiland Amoras”. Suske en Wiske, rode reeks. Editie 1949. Matige staat, voor-en achterkaft gelost en met schade aan de rugzijde. Goed blok.
"Op het Eiland Amoras". Suske en Wiske, série rouge. Édition 1949. État correct, couverture avant et arrière détachées et avec des dommages à la colonne vertébrale. Bon bloc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#362
Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75/100 -
#455
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
Une table ronde en bois de style art déco.No longer availableDim. Ø 59 cmEstimate: € 160/180 -
#139A. Ingelbrecht
“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#394
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Nature morte florale". Aquarelle sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 72 x 53 cmEstimate: € 180/240