Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.

Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.

Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.
Dim. h: 12 - 25 cm
SKU: 1512200363.
Category: Kristal.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #8

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 6, 9 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #228

    Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.

    Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de couleurs différentes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #21

    Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.

    Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.

    Un vase en verre fumé soufflé artisanalement et un drageoir en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #417
    Val St. Lambert

    Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.

    Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.

    Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.

    Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #693

    Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.

    Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.
    No longer available
    Dim. 18 en 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #13
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 & 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #313

    Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.

    Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #267
    Val St. Lambert

    Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #381

    Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.

    Un lot de verrerie, composé de quatre différentes carafes en verre incolore, une carafe en cristal à décor vert et un huilier-vinaigrier en verre placé dans un support en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.

    Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #675

    Een wandkapstok.

    Porte manteaux mural.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144
    Mosin Nagant

    Russische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.

    Fusil russe 1944. Seconde Guerre mondiale. Désactivé.
    No longer available
    Dim. L. 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.

    Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #556

    Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)

    Table de milieu en fer à tablette en verre au bords taillés (éclat).
    No longer available
    Dim. 98 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #676

    Een bronzen sokkel met drie poten, versierd met olifantenkoppen en met een rond houten blad.

    Un socle en bronze à trois pieds, décoré de têtes d'éléphant et avec une tablette ronde en bois.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #613

    “Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.

    Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #628
    Goebel, Germany

    “Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.

    Wayside devotion . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marqué en bas. No. 28 / II.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #501

    Veertien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.

    Quatorze assiettes différentes en porcelaine aux décors famille rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #314
    Edward Pellens
    Period: 1872 - 1947

    “Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.

    Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 12 - 22 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #457

    Vier handschoenvormen van verzinkt koper.

    Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #151

    “De buildrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Sylvain Norga.

    Le débardeur . Une image de bronze brun patiné d'après une oeuvre de Sylvain Norga.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 480 / 560
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More