Similar lots by type
-
#739Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#308
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#763
Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.
Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#382Zwiesel
Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#797
Vijf verschillende asbakken van kleurloos kristal, waarbij vier gemerkt van Val St. Lambert.
Cinq cendriers en cristal incolore, dont quatre qui sont marqués Van St. Lambert,No longer availableEstimate: € 25/30 -
#455
Een art deco vaas van geel glas met een bloemenmotief.
Vase art déco en verre jaune à motif de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#762Val Saint Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
“Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#749
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#372
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.
Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#751
Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#735Val St. Lambert
Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.
Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.No longer availableDim. Ø: 25 cm & h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#691
Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.
Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#379Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#740
Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#392Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#492Val St. Lambert
Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.
Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#673Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#409Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.
Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#450
Een art deco vaas van Booms glas met een geëtst decor.
Vase art déco en verre de boom à décor doré et à l’eau-forte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/40 -
#774Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#677
Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
Un vase en verre de Boom avec décor fleuri en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#694Val St. Lambert
Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#750
Een mahoniehouten haardscherm met bovenaan een gesculpteerd reliëf van rozen. Het scherm versierd met naaldwerk en roterend.
Un pare-feu en acajou avec un décor de roses en relief. Le centre est en tapisserie et tournant.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#499Marklin
Een treinstel in originele doos met rails, locomotief en wagons. e.a.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#517
Een Chinese juwelendoos van zwartgelakt hout, versierd met figuren van ivoor en verschillende soorten gesteente.
Un coffret à bijoux en bois laqué noir, ivoire incrusté et pierres.No longer availableDim. 32 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#404Koch
Een kleine houten accordeon.
Un petit accordéon en bois.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/100 -
#333
“Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds. Brussel, 2009.
“Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, Bruxelles, 2009.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#285
Collectie medailles en décoraties in een ladenkastje.
Collection de médailles et de décorations dans un petit meuble aux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#786
Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#248
Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#678Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal, deels groen gekleurd. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal taillé incolore et une partie en vert. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/70 -
#435
Kruik van blauw en grijs steengoed. Keulen.
Cruche en grès gris et bleu. Cologne.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#686
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#636
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan twee deuren met glas in lood en onderaan twee laden en twee paneeldeuren.
Une vitrine en deux parties. Le dessus avec deux portes et vitraux, le dessous avec 2 tiroirs et deux portes.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/200