Similar lots by type
-
#839Christalerie LaekenEen glasservies van kleurloos kristal met gouden versieringen, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, aperitiefglazen en borrelglazen op voet. Telkens 8 stuks. Evenals een karaf en vier borreltjes.
Un service à verres en cristal incolore et décorations dorés, comprenant verres à vin rouge, verres à vin blanc, verres à apéritif sur pied et petits verres à schnaps. Pour 8 convives.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#642Val St. LambertEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#231Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#652Val St. LambertEen glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#634Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#408Een reeks glazen van gekleurd kristal van Val St. Lambert, bestaande uit vijf rode en zes groene.
Une série de verres en cristal Val St. Lambert, comprenant cinq verres rouges et six verres verts.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, tien wittewijnglazen, tien rodewijnglazen en twaalf waterglazen.
Un service à verres en cristal incolore, comprenant dix coupes à champagne, dix verres à vin blanc, dix verres à vin rouge et douze verres à eau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#372Val St. LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un vase en cristal aux côtes torsadées, de couleur rose dans la masse.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#771Een lot van tien verschillende Italiaanse asbakken van gekleurd glas en kristal.
Un lot de dix cendriers italiens différents en verre et cristal polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#774Val St. LambertEen karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.
Une carafe et six petits verres en cristal taillé à surfaces mauves.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#515“Moeder met kind”. Een gebeeldhouwd beeld. Laos.
”Mère et enfant”. Une statue sculptée. Laos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334“Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.
”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459Archeologische vondst van textiel met voorstelling van een mannenfiguur. Egypte, periode Amenemhet II (XIIde Dynastie). Toeschrijving door Prof. Whitham.
Une trouvaille archéologique en textile avec une représentation d’une figure masculine. Egypte, période Amenemhet II ( XIIième Dynastie). Attribution par Prof. Whitham.No longer availableDim. 6,5 x 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986“Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#243Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
Une canne à manche en argent courbé.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een antieke buffetkast met twee laden boven twee paneeldeuren.
Buffet ancien ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 92 x 130 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#54Van de Plaat“Vissersboten op het meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur le lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#720Een mahoniehouten kuipfauteuil in regencestijl met drie bijpassende voetbankjes.
Un fauteuil de style Régence, avec trois repose-pieds assortis.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#111Een oude wereldbol van H. Kiepert op bronzen voet.
Un ancien globe sur pied en bronze. H. Kiepert.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120

