#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
#471Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
#38Drie grote messingen kranen en een tapkraan.
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
#487Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
#721Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50
#794‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.
”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#304G. Duval“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#176Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700 / 2800 -
#117“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
#256Een zwartgelakte tombeau commode met twee laden, een marmeren blad en versierd met verchroomd brons beslag.
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
#791Royal CopenhagenLot van 4 borden van porselein, onderaan gemerkt: een kerstbord jubileum 1908-1983. Een jubileumbord Kongeliche Grønlandske Handel 1774-1974. Een polychroom bord met een operagebouw. Een polychroom bord met vlinders.
Un lot de quatre assiettes en porcelaine, marque sous la base. Comprenant une assiette de jubilé de Noël 1908 -1983, une assiette Kongeliche Grønlandske Handel 1774 - 1974, une assiette polychrome avec décor d’un opéra et une assiette polychrome avec décor de papillons.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#166Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#550Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
Une paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 200