#6Een lot van 5 vintage kunstoffen popjes, waarvan 4 compleet, gemerkt “Made in occupied Japan”, en 1 bestaande uit losse delen, niet gemerkt.
#178Een paar polychroom porseleinen beeldjes van een romantisch koppel.
A pair of polychrome porcelain figurines of a romantic couple.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Een metalen replica Spaanse helm.
A metal replica Spanish helmet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#73Een vintage ‘70 vaas met groen in de massa.
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#89Een lot met verzilverd bestek in ladekistje. Enkele stukken manco.
#63Een lot van oude (hoofdzakelijk) kunstboeken.
#50MinoxPeriod: 1974Een Minox 35mm TTL camera met tas en doosje.Uitgerust met een 2.8/35mm (90 cm - oneindig) en elektronische lichtmeter.
A Minox 35mm TTL camera with bag and box. Equipped with a 2.8/35mm (90 cm - infinity) and electronic light meter.No longer availableOnline onlyDim. 11cmEstimate: € 20 / 40 -
#174Een lot van drie gemberpotten waaronder een paar.
#3Unis FranceEen vintage pop met royaal kostuum en scepter, gemerkt Unis France. Genummerd 71 301 149.
#20Een lot van 5 stuks blauw-wit porselein + een Noors blauw-wit bordje .
A lot of 5 pieces of blue-white porcelain + a Norwegian blue-white plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25