#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750/950 -
#139A. Dandoy
Portrait de femme. Huile sur toile. Signée et datée 1925 au dos. D’après l'exemple de Wiertz de 1840.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#456Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#586
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
#326
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.
#68
Een antiek mahoniehouten reisscribaan met messingen beslag. Inhoud manco.
#67
Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#17
Een gefineerd houten kistje met twee sleuven in het deksel en met beslag. XIXe eeuw.
Boîte en bois plaqué avec deux fentes dans le couvercle et avec garnitures. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 x 12,5 cmEstimate: € 45/55 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een rugzakje/ handtas van grijs leder, model ‘Lucifer’.
#392
“Mogul Aurangzeb leest de Koran op een boot op weg naar een eendenjacht”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Le Mogul Aurangzeb lit le Coran sur un bateau en route pour une chasse au canard. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 25x10cmEstimate: € 600/700