Similar lots by type
-
#820Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#427Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#351Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#311“Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.
”Ange”. Une statue en laiton massif sur socle en granite.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#373Een lot messing, bestaande uit een doopfont, een waterketel, een koffiekan en twee olielampen, waarbij één met blauw glas.
Un lot d’objets en laiton comprenant une bouilloire, une cafetière et deux lampes à huile, dont une avec du verre bleu.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#437Een processielamp en een bel van messing.
Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#671Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.
Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.
Un petit meuble en noyer, demi cercle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#728Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283“Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.
”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.
Une garniture de cheminée avec deux blocs et un ensemble de cheminée en quatre pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#751Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.
Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.No longer availableDim. b: 33 & h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#391Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.
Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#811Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.
Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#725Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#224Jan Keustermans“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#111“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40 / 50 -
#137“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#270Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#92Marinus Van Eys“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale fermière.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#318Koffie-en theeservies van verzilverd metaal, twee stuks gemerkt E.P.N.S. We voegen er een dienblad gemerkt Wiskemann aan toe.
Un service à thé et café en métal argenté, deux pièces portent la marque E.P.N.S. Nous ajoutons un plateau portant la marque Wiskemann.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#498Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.
Un grand plat en porcelaine. Imari, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#287Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#551Ernest Chiwaridzo“Consoling the baby”. Sculptuur in steatite. Herkomst: Gallery Dieleman. Met certificaat.
”Consoling the baby”. Une sculpture en stéatite. Provenance: Gallery Dieleman. Avec certificat.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#449Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#784Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl met fluwelen bekleding.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe avec revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#435Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120

