#283
“Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.
”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#399
Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.
Un petit meuble en noyer, demi cercle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#751
#671
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.
#820
#728
Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#427
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#725
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35 -
#811
Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.
#373
Un lot d’objets en laiton comprenant une bouilloire, une cafetière et deux lampes à huile, dont une avec du verre bleu.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#268
#311
“Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.
#398
Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.
#693
#391
#437
Een processielamp en een bel van messing.
#351
Een uiltje en een zwaan van messing.
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#48
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25/30
#497
Grote vaas met tekst van polychroom aardewerk.
#423Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
#735
Een paar guéridons in Regency stijl.
Une paire de guéridons, style Régence.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
#569
“Moeder en kinderen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening en de datum 1964.
Mère et enfants”. Huile sur panneau. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#65Cary Diller (?)
#503
Dekselvaas van Chinees porselein met decor van feniksen. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de sphinx. XXième siècle. avec socle en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#9Henri Meunier
“Landschap”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
#496
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#237
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 mEstimate: € 70/90