Similar lots by type
-
#348
Een XIXe eeuwse samovar van rood koper met houten handvatten.
Samovar en cuivre rouge aux anses en bois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#677
Twee paar kandelaars, waarvan twee messingen (één beschadigd) en twee van verzilverd metaal en rood koper.
Deux paires de candélabres dont deux en laiton (un accident) et deux en cuivre rouge partiellement argenté.No longer availableDim. h: 75 & 72 cmEstimate: € 120/160 -
#337
Een paar cassolettes van verguld en zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Paire de cassolettes en cuivre doré et patiné noir. Style Empire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#424
Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#370
Een paar zuilen van verguld koper in Empirestijl.
Paire de colonnes en cuivre doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#47
Een kandelaar van verguld koper met vijf lichtpunten en versierd met plantenranken.
Candélabre en cuivre doré à cinq lumières, décoré de branches aux feuilles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#742
Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#663
Een groot dienblad van verzilverd rood koper. De rand versierd met druivenranken in reliëf en het plat met een geëtst floraal decor. Omstreeks 1900.
Grand plateau de service en cuivre rouge argenté (usures à l’argent). Aile décorée de vignes en relief. Le plat aux fleurs gravées. Vers 1900.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#31
Een lot van vier antieke kommen van gedreven rood koper in verschillende formaten. Arabisch werk.
Lot de quatre bols anciens en cuivre rouge repoussé. Différentes tailles. Travail arabe.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#104E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après un oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#76Indo-Bidjar
Wollen karpet met geometrisch bloemenmotief. Handgeknoopt.
Carpette en laine à motif géométrique aux fleurs. Nouée main.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 25/50 -
#537
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor de personnages.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 40/60 -
#422Molteni
Twee grijze en twee witte porseleinen vazen met ribbelmotief. Onderaan gemerkt.
Deux vases gris et deux vase blancs en porcelaine à motif de rainures. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80/120 -
#184Cyriel Poep
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver flamand”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#548
Een lot van zeven gepolijste fossielen van Orthoceras (Mollusk).
Lot de sept fossiles polis d’orthocères (mollusque).No longer availableEstimate: € 80/100 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,45 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 2400/2600 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#777
Een vrouwenbuste van composiet.
Buste de femme en composite.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 55/65 -
#9
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#318
Vogelkooi naar de Victoriaanse tijd.
Cage à oiseaux de style Victorien.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80