Similar lots by type
-
#15Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop
Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#17Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#104Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#128Een lot geslepen kleurloos glas en kristal, bestaande uit drie coupes, een asbak, een bonbonnière, een hoorn, een kannetje en een kandelaar met drakendecor.
Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#152Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#10Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#74Drie verschillende asbakken van verguld brons.
Trois différents cendriers en bronze doré.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
#88Twee sierjardinières van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een engeltje bij een slede en het andere in de vorm van een engeltje bij een schelp.
Deux jardinières en porcelaine polychrome dont une en forme d’angelot près d’un traîneau et un autre avec un angelot près d’une coquille.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#21Een driedelig klokstel van albast en koper. Pendule bovenaan te restaureren.
Garniture de pendule trois pièces en cuivre et albâtre. Le haut de la pendule à restauré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#145Een lot miniatuur voorwerpjes van tin, bestaande uit een strijkijzer, een telefoon, een vikingschip, een pendule, een sierbord met wapenschild, twee kandelaars, twee pannen, een waterkan, twee emmers en een kolenbak.
Lot de miniatures en étain dont un fer à repasser, un téléphone, un bateaux des Viking, une pendule, une assiette à l’écusson, deux bougeoirs, deux poêlons, une verseuse, deux seaux et un bac à charbon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#142Een kleine openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met simpel koperbeslag. Begin XXe eeuw. Op te frissen.
Petit scriban à abattant et à compartiment pour plumes et encre. Décor en cuivre. Début du XXe siècle. A nettoyer.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#136Een siervaasje van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een Chinese figuren tussen bloemen. De fries versierd met twee hoofden. Deksel ontbreekt. Omstreeks 1900.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor peint à la main aux personnages chinois entourés de fleurs. Frise décorée de deux têtes. Sans couvercle. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#159Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit drie serveerschotels, twee eitjes, vier eierdopjes, dertien Chinese lepels, een kopje met schotel, een rond schaaltje en zes bordjes met opengewerkte vleugels.
Lot varié de porcelaines comprenant trois plats de service, deux oeufs, quatre coquetiers, treize cuillères chinoises, une tasse et soucoupe, un plat rond et six assiettes ajourées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#189Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#92Een paar siervazen van monochroom wit porselein. Niet gemerkt. Gaaf.
Paire de vases en porcelaine monochrome blanche. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#115Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een hoefsmid aan zijn aambeeld.
Pied de lampe en porcelaine polychrome représentant un forgeron et son enclume.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 25 / 30

