#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#5Een houten speldoos met backgammon en dammen.
A wooden game box with backgammon and checkers.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 31 x 38cmEstimate: € 15 / 30 -
#136Een Chineese geldstempel.
A Chinese money seal.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 3,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#107Een houten bijzettafeltje met ovalen blad.
A wooden side table with an oval top.No longer availableOnline onlyDim. 64cmEstimate: € 10 / 20 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#185Een houten kistje in boekvorm, gesigneerd Daem M.
#1Een polychroom Italiaans aardewerken beeld van Maria met kind. Schade aan de kroon en gewaden.
A polychrome Italian terracotta sculpture of Mary with child. Damage to the crown and garments.No longer availableOnline onlyDim. 62cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een set van acht gekleurde glaasjes, jaren 60.
A set of eight colored glassware, 1960s.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#155Een Chinese inktdoos met 6 penselen. 1 penseeltopje afgebroken.
#59Een lotje van glaswerk en een beschadigd vogeltje op amethist.
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60