Other lots in this auction
-
#295
Een paar porseleinen sierjardinières met handgeschilderde bloemendecors en vergulde motieven op blauwe fond. Met losse voetstukjes.
Paire de jardinières ornementales en porcelaine à décors floraux peints à la main et motifs dorés sur fond bleu. Avec pieds détachés.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#327Bequet
Een meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
Pichet et pied de lampe en faïence multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 35 en 43 cmEstimate: € 20/40 -
#470
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en safier en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes de saphir et d'émeraude d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 550/600 -
#638Goebel, Germany
“Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.
"Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/70 -
#319
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#376
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50/80 -
#167Delvaux
Een handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380/450 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#265
Een lampenvoet van Frans porselein met meerkleurig decor van rozen op gele en blauwe fond en met vergulde versieringen. Met verguld bronzen monturen.
Un pied de lampe en porcelaine française à décor multicolore de roses sur fond jaune et bleu et à décors dorés. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#120
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250/350 -
#541
Een porseleinen lampenvoet met verguld plantendecor en met messingen monturen.
Un pied de lampe en porcelaine à décor végétal doré et montures en laiton.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60/100 -
#640
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 330/380