Similar lots by type
-
#62Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#181Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25 / 50 -
#191“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#162Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 90 -
#57Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#115Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#144Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#114Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#127Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#194Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyDim. 340 x 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#75Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyDim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Becker, BrusselEen oude weegschaal van messing en hout.
Ancienne bascule en laiton et bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#70“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#187Julien Severin“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#180Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#68Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#58Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#6Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#146Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).
Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#14Koninklijke GoedewagenEen serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Een groot ovaal en een kleiner rond dienblad van verzilverd rood koper met een reliëfdecor van bloemen en bladeren. We voegen er een witmetalen dienblad aan toe.
Grand plat ovale et plus petit plateau rond en cuivre argenté à décor en relief de fleurs et de feuilles. Nous ajoutons un plateau en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 - 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een lot van vijf gemberpotjes met blauwe landschapsdecors. Geen deksels.
Lot de cinq pots à gingembre aux paysages. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79Een kan en een diepe schaal van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Une verseuse et un plat creux en porcelaine polychrome à décor d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66Twee paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk.
Deux petits vases balustres en faïence de Satsuma.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#157Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schoteltjes, belletjes, dekseldoosjes, een kandelaar, enkele golftrofeeën, een bekertje, een mandje, ...
Lot de métal argenté comprenant des plats, de sonnettes, de boîtes, un candélabre, des trophées de golfe, un gobelet, un panier etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#43“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Een paar boekensteunen van monochroom wit porselein, versierd met twee figuren.
Paire de serre-livres en porcelaine monochrome blanche décorés de deux personages.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#83Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80

