Similar lots by type
-
#463Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#483Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#411Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Lofty Crystal & CrystalEen tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.
Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233A. Lanternier & C°, LimogesEen eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#431Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#453Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Val Saint-LambertEen art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Val Saint-LambertEen langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#803Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#727Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Val St. LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#438Val St. LambertEen vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#138Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#720Een mahoniehouten wandmeubel met legplanken en een driehoekig fronton. Engeland, omstreeks 1900.
Etagère en acajou à fronton triangulaire. Angleterre, fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#361Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
Trois albums de collection de Spirou. Numéros 90, 91 et 94.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#59Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een mahoniehouten trapkastje, bekleed met kalfsleder.
Escalier de bibliothèque formant armoire en acajou. Dessus recouvert de vachette.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150 / 200 -
#149Jean Marie Tailliet“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#243Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
Pendule en marbre noir. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468Een achthoekig bord van blauw en wit porselein met een landschapdecor op het plat en bloementuilen op de rand. Chinees werk, tijdperk Qianlong. Een haarlijn.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d’un paysage dans le centre et de bouquets de fleurs sur l’aile. Travail chinois, époque Qianlong. Un cheveu.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#501“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#24Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.
Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.No longer availableEstimate: € 40 / 60

