Similar lots by type
-
#799WittwerEen glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#744Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#261Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#794Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Val St. LambertTwee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#734Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#739Val St. LambertEen reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#119Célestine Vermoelen“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dock à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.
Un lampe en bronze sous forme de fermière sous un arbre. Mains et tête en ivoire (?). Quelques doigts cassés. Sans abat-jour d’origine.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#795Een tafel met gerainureerde poten met twee klapbladen.
Une table à rayures sur les pieds et deux abattants.No longer availableDim. 72,5 cm Ø 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#401AdamsEen wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
Un cache-pot Wedgewood, figures classiques en relief.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Deux tables de salon en chêne à entretoises.No longer availableDim. b: 55 & 69 cmEstimate: € 25 / 40 -
#884Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50

