Similar lots by type
-
#674
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#402
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#394
Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.
Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#708
Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
Un vase en verre Murano de différentes couleurs et fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/60 -
#382
Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20/30 -
#698
Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/70 -
#6
Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60/80 -
#392
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#742
Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Lot de sept poissons en verre de Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 70/80 -
#683Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#724
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#586
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 167 x 90 cmEstimate: € 420/480 -
#770
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30/50 -
#243
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#644
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100/120 -
#246
Een ronde butlerspiegel van verguld hout.
Un miroir majordome rond en bois doré.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 200/220 -
#405Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#236
Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180/200 -
#273Val St. Lambert
Een karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.
Carafe et six verres assortis en cristal taillé de couleurs différentes. Sur miroir de présentation. Avec griffe.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/140 -
#409
Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.
Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#693
Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
Un vase en verre italien, vert olive.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/70 -
#384
Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
Un lot de sept pots à pharmacie en verre brun, tailles différentes.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#779
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#159J. Ramos
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#748Goebel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre statues en porcelaine polychrome de la série de M.I.Hummel. Marque sur la base.No longer availableDim. h: 7,5 - 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#66
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60/80 -
#782
Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/160 -
#689
Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#478
Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80/100 -
#672Stephan Gorus
“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55/65 -
#725
Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#612
Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700/1200 -
#201J. Moigniez
“Fazanten.” Brons met marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Faisants”. Une statue en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 800/850