Similar lots by type
-
#745
Een kleurloze kristallen vaas.
Vase en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#367
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#381
Een lot glaswerk, bestaande uit een asbak van glaspasta, twee verschillende amberkleurige vazen en een kleurloze.
Lot de verreries comprenant un cendrier en pâte de verre, deux vases ambrés différents et un vase incolore.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#102
Vijf schaaltjes van kleurloos geslepen kristal met een rozendecor. Duits werk. We voegen er een zesde schaaltje van Italiaanse makelij aan toe. Allen in etui.
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#257
Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.
Verseuse en cristal incolore au grand bec en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361
Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#828
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#17Val St. Lambert
Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#28
Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#406
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#408
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#371Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#782
Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#709
Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#755
Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 200
Other lots in this auction
-
#62Romain Malfliet
“Verloren Brood, Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“Verloren Brood, Anvers”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160 / 200 -
#153
“Moeder met kroost”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt van Volkstedt - Rudolstadt. We voegen er een herderinnetje van Sitzendorf aan toe.
Mère et ses gosses. Statuette en porcelaine polychrome. Marque de Volkstedt-Rudolstadt sous la base. Nous joignons une statuette d’une bergère et son mouton à la marque de Sitzendorf.No longer availableDim. h: 15 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#536
Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met bovenaan een lade en doucine.
Meuble à deux portes de style Louis-Philippe. Le dessus à un tiroir en doucine.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Swatch Swiss
Negen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.
Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#692
“Vrouw in een berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gemonogrammeerd GJ.
“Femme dans les montagnes”. Aquarelle sur papier. Signée et monogrammée GJ.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#413Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#322H. Wouters
“Hoeve langs een riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60