Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kristal met amberkleurige accenten, bestaande uit een asbak, een vaas en een coupe.

Een lot kristal met amberkleurige accenten, bestaande uit een asbak, een vaas en een coupe.

Lot de cristaux aux accents de couleur ambre comprenant un cendrier, un vase et une coupe.
SKU: 2510160427.
Category: Kristal.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #427
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #388
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.

    Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #363
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278

    Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland, XIXe eeuw.

    Encrier en cristal taillé incolore. Irlande, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #413

    Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.

    Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een mand, een peervormige dekseldoos, een coupe op voet en een kandelaar.

    Lot de cristal incolore comprenant une corbeille, une boîte couvert en forme de poire, une coupe sur piédouche et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #374

    Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #380

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #387
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.

    Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #158
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #273
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.

    Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #591
    Val St. Lambert

    Een grote vaas en een vaasje op voet van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Allebei gemerkt onderaan.

    Grand vase et petit vase sur piédouche en cristal taillé colorés mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #403

    Een langgerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.

    Coupe allongée en cristal in colore. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. l: 79 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #334
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 100 / 180
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.

    Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #61
    Val. St. Lambert

    Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaas en een bonbonnière van geslepen kristal, oranje gekleurd in de massa.

    Vase et bonbonnière en cristal taillé coloré orange dans la masse.
    No longer available
    Dim. H.14 & H. 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412

    Een lot glas en kristal, bestaande uit een bruinrode en een blauwe vaas van kristal, een kleurloos karafje met vier glaasjes en een blauw glazen karafje.

    Lot de verres et de cristaux comprenant un vase rouge-brun et un vase bleu en cristal, un carafon incolore à quatre gouttes et un carafon en verre bleu.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #391
    Val St. Lambert

    Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.

    Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Val St. Lambert

    Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.

    Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #384

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een driehoekig schaaltje, asbak en vaasje, een cognacglas, een coupe, twee grote en twee kleine vaasjes en een vaasje op voet. Grotendeels gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un petit plat triangulaire, un cendrier et un vase, un verre à cognac, une coupe, deux grands et deux petits vases et un petit vase sur piédouche. En grande partie par Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #392

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #327

    Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.

    Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #397
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #756

    Een paar armstoelen van witgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc de style Louis XVI. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #376

    Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #766

    Salontafeltje van gelakt hout. Blad ingelegd met parelmoer. Chinees werk.

    Table de salon en bois laqué. Tablette incrustée de nacre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 70 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #545
    Elisabeth Leenknegt

    Een halssnoer van mondgeblazen glas.

    Collier en verre soufflé à la bouche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #96
    Xalameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 117 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #762

    Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.

    Paire de tables d’appoint de style Regency. Tablette recouvertes de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #328

    Twee vazen van veelkleurig en verguld porcelein. Empire stijl.

    Deux vases en porcelaine polychrome de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #629

    Zwaard in lederen schede en een ceremoniële hoed van raffia, afgeboord met leder en met originele pluimen. Nigeriaans werk.

    Sabre à fourreau en cuir et chapeau cérémoniel en osier, à bordure en cuire et aux plumes d’origine. Travail nigérien.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #325

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #484
    A.L. Rovy

    “La Roche en Ardennes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Roche en Ardennes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 59 x 63 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #607

    Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.

    Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More