Other lots in this auction
-
#564Goebel, West-Germany
“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Nom au verso.No longer availableDim. 54 cm x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes. Gemerkt met Meissenmerk.
"Muse". Une figurine de porcelaine multicolore. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts. Marqué de la marque de Meissen.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#415
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#515
Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.
Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#554Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.
Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#699
Drie verschillende antieke hutkoffers. Slijtage.
Trois différents malle de voyage. Usures.No longer availableDim. H:50-70cmEstimate: € 50 / 80 -
#134François GeertsPeriod: 1850 - 1944
“Koehoeders met kudde aan de drinkplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vachers avec troupeau à l'abreuvoir. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#67Goebel, Germany
“Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.
"Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96
Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.
Bureau à abattant en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 200 / 220 -
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 140