Similar lots by type
-
#37
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#200
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#2
“L’art Belge”. Negen Franstalige tijdschriften van april tot december 1925. We voegen er een uitgave van “La peur de Mr. de Fierce” aan toe uit 1922.
“L’art belge”. Neuf hebdomadaires d’avril à décembre 1925. Nous ajoutons une édition de “La peur de Mr. de Fierce” de 1922.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#202
Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/120 -
#186
Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/50 -
#199
Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90/100
Other lots in this auction
-
#17
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/80 -
#243L. Leemans
“Rozen”. Een lot van drie schilderijtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Roses”. Lot de trois tableaux. Huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#85Noritaké
Een schaal van meerkleurig Japans porselein met een bloemendecor.
Un plat en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. Ø: 27 cmEstimate: € 15/20 -
#191
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#210
Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.
Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. H. 64 -Estimate: € 40/50 -
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#251Ch. Demets
“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#58
“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 80/140 -
#193
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#359
Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.
Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 39 & 22 cmEstimate: € 120/200 -
#368
Een paar gravures met religieuze taferelen.
Une paire de gravures représentant des scènes religieuses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#298
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/70