#418
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.
Un tulipier en porcelaine de Chine blanche monochrome, construit en trois parties.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 85/100 -
#103Meissen
“Europa ontvoerd door Zeus in de gedaante van een stier”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd.
"Europe enlevée par Zeus sous les traits d'un taureau". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h:24 cmEstimate: € 200/240 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
#427
Une paire de lions de pho avec une boule en porcelaine chinoise blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 85/100 -
#496Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#66
Een gesculpteerde armstoel in Louis XIII-stijl. Met voetbankje.
#465
#661Daum, Nancy
#628
Een balustervormige lampenvoet van Chinees crackleware.
#470
Un collier avec pendentif en or rose 18 kt serti d'une baguette de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 1,45 gEstimate: € 480/550 -
#600
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40/60