#487Een gefineerde violontafel.
#664Een reisscribaan van zwartgelakt hout, versierd met ingelegd parelmoeren decor.
#477“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
#97Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#310LongchampEen vergulde schakelketting in originele doos.
#375Twee kleine vaasjes in blauw wit porselein. Een met deksel.
#98Een messingen comtoiseklok met fraai uitgewerkte gedreven slinger.
#138Een sierkruik van verguld messing op marmeren voetstuk.
Verseuse décorative en laiton doré sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#544Rik BrouwersPeriod: 1904 - 1978“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#352Een lot van negentien diertjes in verschillende vormen en uitvoeringen. Eén vogeltje beschadigd aan de staart.
Un lot de dix-neuf animaux de différentes formes et conceptions. Un oiseau abîmé sur la queue.No longer availableDim. H:1-13cmEstimate: € 60 / 70