#50Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#310Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
#71“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
#471Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
#578Een metalen keteltje. Duitsland, omstreeks 1580.
#66Een gefineerde violontafel.
Un lot de 5 gravures liées à des sujets hollandais, dont 'St. Oedenrode Château Henkenshage.', 'De Bosmolen, Oostrum. 'Aalburg, etc...'No longer availableDim. 21x26cm30x45cmEstimate: € 100 / 160 -
#547Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.
#69Frédéric De SmetPeriod: 1876-1948“Epave” & “Mer verte”. Twee aquarellen. Het tweede gesigneerd en gedateerd . Beide met inventarisetiket van de kunstenaar op de verso.
“Epave” & “Mer verte”. Deux aquarelles. La seconde signée et datée. Les deux avec l'étiquette d'inventaire de l'artiste au verso.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 50 / 80