#346
Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
#725
#573
Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.
#641Shippo Gaisha
Paire de vases japonais à décor cloisonné de papillons, d’oiseaux et de planes sur porcelaine blanche. Base, col et bord décorés en bleu et blanc. Marque sous la base. Epoque Meiji. Eclat à une base.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#207
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
#497
Een Chinees olielampje van cloisonné op brons. XIXe eeuws.
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#185
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ctNo longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 350 / 450 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#650
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#7Hummel
Twee beeldjes van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux statuettes en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50