#437
Een art deco vaas van kleurloos kristal met een geslepen amberkleurig decor en versierd met een 800‰ zilveren montuur. Gemerkt van Delheid.
Vase art déco en cristal incolore à décor taillé ambré, avec monture en argent 800‰. Marque de Delheid.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
#234
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#472
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
#371
#465
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#574SMvH
“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#354Paul Draps
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#772
#235
Bague en or trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 400/600 -
#744
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#542
“Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.
“Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80/120