Other lots in this auction
-
#415
Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.
Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 32, 60 & 76 cmEstimate: € 35/45 -
#80
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een in markies geslepen saffier van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct et d'un saphir taille marquis de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 850/950 -
#353
Een tinnen theepot op komfoor. XIXe eeuw.
Une théière en étain sur un brasero. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#682Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#397
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Lot de quatre vases différents en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750/800 -
#696
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.No longer availableDim. H:67cmEstimate: € 35/50 -
#645
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel, een kristallen coupe met verzilverde rand en een hoge milieu-de-table met glazen recipiënt
Lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé de quatre pièces, d'une coupe en cristal avec pourtour argenté et d'une haute dé-table écologique avec récipient en verreNo longer availableDim. h: 25 cm - 8 cmEstimate: € 50/70 -
#681
Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4-16cmEstimate: € 65/75 -
#631Kaiser - Siam
Een porseleinen vaas naar Japans voorbeeld.
Un vase en porcelaine d'après un exemple japonais.No longer availableDim. h: 35Estimate: € 40/60 -
#565
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.No longer availableDim. H:105cmEstimate: € 80/100 -
#620Titus
Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.No longer availableEstimate: € 400/600