Other lots in this auction
-
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#259Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyDim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#7“Christus de verlosser.” Houten sculptuur. Gebarsten aan de voet en naar de torso, 3 vingers manco. We voegen er een steen met schildering van een icoon aan toe.
"Christ the redeemer." Wooden sculpture. Cracked at the foot and towards the torso, 3 fingers missing. We add a stone with an icon painting.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Twee verschillende Limoges borden.
Two different Limoges plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21.5-23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#86“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#272Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#296Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35

