Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

228
Estimate: 4080
Catalogue #228
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    Almazan

    Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.

    Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #21

    Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.

    A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 37,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #192

    Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.

    A 19th century walnut chair with brown leather upholstery.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #202

    Een Aziatisch opklapbaar bijzettafeltje en drie geneste potjes, rood en zwart gelakt. Met dierenriem als decor.

    An Asian folding side table and three nested jars, lacquered red and black. With zodiac as decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #261

    Een koperen dienblad met porseleienen blad versierd met bloemen en vlinders.

    A copper tray with a porcelain top decorated with flowers and butterflies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #58
    Volta Capodimonte

    Een Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.

    A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #164

    Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.

    A lot of malachite figurines in the shape of animals.
    No longer available
    Online only
    Dim. h +- 5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #270
    Bavaria

    Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 6-23 cm
  • #277

    Een vaas van gekleurd glas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #225
    A. Beullens

    “Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 98 cm
  • #206

    Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More