#221
Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148
Een witgelakte loomchair.
A white lacquered loom chair.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#51
Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#117
Een Afrikaans ceremonieel bijl.
An African ceremonial axe.No longer availableOnline onlyActive bid: 57.00 €Dim. h 42 cmEstimate: € 45 / 55 -
#63
Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#232
Three assorted teddy bears. A white one (Bon Ton, Netherlands). A light brown (Cuddle White, China). A little panda.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-25 cmEstimate: € 35 / 45