#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline only