#184Een lot van 3 aardewerken potten, bestaande uit Tabac de Semois, Vlaams aardewerk en Chinese dekselpot gemerkt Royal Cauldon.
#153Een lot van 4 vintage handtasjes.
A lot of 4 vintage handbags.No longer availableOnline onlyDim. h 13 x b 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#13Een brons gesculpteerd inktpotje met marmeren elementen.
#88Een glazen windlicht.
A glass lantern.No longer availableOnline onlyDim. 30 x Ø19cmEstimate: € 10 / 20 -
#178Een set van acht gekleurde glaasjes, jaren 60.
A set of eight colored glassware, 1960s.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#66Een set van 2 vintage roze kristallen items, een organische schaal en een gegraveerde vaas.
A set of 2 vintage pink crystal items, an organic bowl and an engraved vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#147Een paar blauw wit Chinees porseleinen dekselvaasjes met fo hondjes, waarop restauratie zichtbaar.
#10Porcelaine de ParisEen lot van 6 porseleinen bekers, met diverse voertuigen in het decor. Gemerkt Porcelaine de Paris.
#60Een paar koperen kandelaars met diverse ornamenten in het decor.
A pair of copper candlesticks with various decorative ornaments in the design.No longer availableOnline onlyDim. 45cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.