#59Een lotje van glaswerk en een beschadigd vogeltje op amethist.
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
#157Maria Innocentia HummelDrie diverse beeldjes, een engeltje, een fluitspeler en een jongen op een hek. Onderaan gemerkt.
Three assorted figurines, an angel, a flute player, and a boy on a fence. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#53Les CordesEen fantasiehalssnoer met lichtblauwe kunststof parels.
A fantasy necklace with light blue plastic pearls.No longer availableOnline onlyDim. l 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een varia lot van glas en aardewerken items.
A miscellaneous lot of glass and earthenware items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#14Een riem, gemerkt Dupont.
A belt, marked Dupont.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#153Een lot van 4 vintage handtasjes.
A lot of 4 vintage handbags.No longer availableOnline onlyDim. h 13 x b 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#52Een paar koperen kandelaars, gemerkt made in England.
A pair of brass candlesticks, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 35 -
#82C. Tharaud Limoges FranceEen lot van 2 Limoges stukken, bestaande uit een biscuit buste gemerkt C. Tharaud, van een jonge dame en een dekselpotje met vergulde details.
A lot of 2 Limoges pieces, consisting of a biscuit bust marked C. Tharaud, portraying a young lady, and a lidded pot with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 60 / 80