#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#99Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm