Other lots in this auction
-
#78
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#126
Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237
Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#2
Een fumé kristallen art-deco vaas.
A smoke crystal art-deco vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#68
Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70 / 80 -
#123
Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 27 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294
Een vintage clownspop met groen geruite jas.
A Vintage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyDim. h 77 cmEstimate: € 15 / 25 -
#178
Een set van 2 cloissoné vaasjes met een decor van bomen om een zwarte achtergrond.
A set of 2 cloisonné vases with a tree motif on a black background.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95
Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#118
Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195
Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20