Similar lots by type
-
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#21
Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.
Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#308
Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.
Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 45/55 -
#405
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90/110 -
#8
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#557
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#698
Twee Chinese vazen met meerkleurige decors van personages, waarbij één van porselein en één van Nanking-aardewerk.
Deux vases de Chine aux décors de personnages polychromes, dont un vase en porcelaine et l’autre vase en faïence Nankin.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#481
Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#221
Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#728
Drie verschillende geisha’s van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleinste hoofd gerestaureerd.
Trois geishas différentes en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#400
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#123
Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.
Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#411
Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32/40 -
#731
Een diep bord van Chinees crackleware.
Une assiette creuse en porcelaine ‘crackleware’ chinoise.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.
Un pied de lampe en faïence bleu cobalt à glaçure et décorations dorées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#703
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vrouwenfiguren in een tuin.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de figures féminines dans un jardin.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/65 -
#372
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200/260 -
#235
Twee verschillende parelhalssnoeren met drie bijpassende armbanden.
Deux colliers à perles différents et trois bracelets assortis.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#629Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006
“Een gipsen sierschotel met verguld profiel”. Achteraan gesigneerd en genummerd 5/20
Un plat de décoration en plâtre et profil doré. Signé au dos, numéroté 5/20.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 150/250 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25/35 -
#627Washington
Een kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
Une boîte à cigares et 123 cigares ‘Fernand Piot”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 800/1000 -
#547
Een oryxschedel op houten muurplaat.
Un crâne d’oryx sur un panneau mural en bois.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50/80 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#519Vlaamse School XIXde eeuw
“Madonna en Kind”. Olieverf op paneel.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.
”Composition et portait de femme”. Une sérigraphie.No longer availableDim. 74 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.No longer availableEstimate: € 60/80