#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#284Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Paarden met trekschuit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Horses with Barge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#459“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan monogram FB.
"Abstract composition". A painting, oil on panel. Monogram FB at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#633Maria Innocentia HummelEen lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 9 Hummel figurines, numbers 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438, and 260. Late 20th century pieces.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cmEstimate: € 300 / 450 -
#409Georges Steel“Koe in rust”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Georges Steel en gedateerd.
"Cow at rest". A painting, oil on panel, signed Georges Steel and dated.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een vintage geglazuurd aardewerken vaas met waterspuwers en in Griekse gewaden getooide dames.
A vintage glazed ceramic vase with water spouts featuring ladies in Greek attire.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#573“Cleoniceras Albiense”. Een geslepen en gepolijst Ammonietpaar. Madagascar, Krijt.
“Cleoniceras Albiense”. A polished and polished Ammonite pair. Madagascar, Cretaceous.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80