#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#68Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts in baroque style. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#119Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
A polychrome wooden high relief with Madonna and Child, God the Father, and angels. Circa 1900.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#120Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.64 ct in total.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 750 / 850 -
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#189Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600