#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#216Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#322“Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.
"Spring Blossoms". A painting, oil on board, signed Walter Elst, with studio stamp on the back.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#554Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden designer table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 700 / 800 -
A vintage table with a black lacquered wooden base and a removable top in walnut veneer. In the style of Jos De Mey.No longer availableDim. 77 x 190 x 96 cmEstimate: € 200 / 300