#59Alphonse Mora“Landschap met hoeves”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd A. Mora.
"Landscape with farms." A painting, oil on canvas. Signed A. Mora.No longer availableDim. 55 x 67.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#451Gianni MottaEen oranje aluminium koersfiets, Gianni Motta met 27 versnellingen, maat 56.
An orange aluminum racing bike, Gianni Motta with 27 speeds, size 56.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 100 / 150 -
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
"Flamingo L". A black lacquered metal designer floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.No longer availableDim. 209 x 17 x 205 cmEstimate: € 400 / 600 -
#493Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#588Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
A pair of 19th-century Chinese export porcelain plates in famille rose style, hand-painted with floral motifs and gilt edges.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 80 / 100