#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#544Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
A hand-knotted multi-colored Oriental carpet.No longer availableDim. 195 x 205 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#265Een koperen luchter in de vorm van een graanbundel. Met acht lichtarmen. Naar de ontwerpen van Hans Kögel.
A copper chandelier in the shape of a sheaf of grain. With eight light arms. Based on designs by Hans Kögel.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#203Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
"Flamingo L". A black lacquered metal designer floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.No longer availableDim. 209 x 17 x 205 cmEstimate: € 400 / 600 -
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#261Een lot van 7 doosjes met glazen negatieven van de wereldtentoonstelling van 1930 te Antwerpen.
A lot of 7 boxes containing glass negatives from the 1930 World Exhibition in Antwerp.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#648“Toekan”. Een vogel van Murano glas.
#15“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
"Original autograph of Johnny Depp as Captain Jack Sparrow. A signed photo, framed."No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 45