#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een zes rijen parelhalssnoer met verzilverd slot.
A six-row pearl necklace with a silver plated clasp.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#624Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#221Must de CartierEen design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
A designer sunglasses, Panthere Wild series. In original box with documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250