#406Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#419Jacques De ChastelluxPeriod: 1894-1957“Espagne, Ondarroa”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en getiteld.
"Spain, Ondarroa". A painting, mixed media on paper. Signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#297Michel Caugant2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
2 vintage earthenware lobster terrines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 9 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
A 67-piece porcelain dinner service, 1980s, Winterling Roslau, Bavaria. Consisting of 12 dinner plates, 12 soup bowls, 13 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 1 coffee pot with damage to the inner rim, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 1 rectangular dish, and 1 sauce boat with underplate.No longer availableEstimate: € 60 / 80